На війні загинув Герой Владислав Гриневич із Переорок

Дата: 23.10.2023 13:23

Фото без описуЗбираємося живим коридором, щоб вшанувати нашого земляка з Переорок – Владислава Гриневича.

Завтра, 24 жовтня, о 17:30 шикуємося від школи вздовж вулиці Івана Франка, 44, де проживав загиблий.

25 жовтня, у середу, проведемо в останню дорогу нашого Героя. О 10:00 відбудеться заупокійна літургія у храмі Казанської ікони Божої Матері села Переорок, потім – церемонія прощання.

Владиславу був 21 рік. Він народився 16 серпня 2002 року. Навчався у Переорській школі. Закінчив професійне училище №4. У 2020 році після навчання був призваний на строкову військову службу. 23 лютого 2023 року перевівся до Львівської військової частини 4114. Цього ж року підписав контракт та перевівся до військової частини в місто Калинівку, в нову бригаду «Червона калина».

Владислав був розвідником-кулеметником 1 розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення 5 батальйону оперативного призначення військової частини 3028 Західного ОТО Національної гвардії України. Проходив навчання у Києві, Львові, Івано-Франківську, Великобританії.

13 жовтня 2023 року загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вербове Запорізької області. Востаннє спілкувався з матір’ю за день до смерті всю ніч...

Щиро співчуаємо мамі загиблого, батькові Олександру, який зараз служить на Донецькому напрямку, молодшому братові, а також коханій дівчині Інні.

Світла пам'ять Герою!