Проведенно 71 позачергову сесію 8 скликання Стрижавської селищної ради

Дата: 25.10.2023 17:06

Фото без опису24 жовтня під керівництвом голови Стрижавської громади Михайла Демченка відбулося засідання позачергової 71 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Депутати Стрижавської селищної ради підтримали проєкт рішення про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади, тобто передати в 2023 році з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади «Субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» на виконання заходів Комплексної Програми «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки в сумі 200 000 грн, у тому числі:

100 000 грн – військовій частині на покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ТрО.

100 000 – військовій частині на придбання транспортних засобів, зокрема автомобіля підвищеної прохідності для укомплектування мобільних вогневих груп військових частин, які беруть участь у протиповітряному прикритті об’єктів критичної інфраструктури.

Також розглянули земельні питання, які безпосередньо стосуються жителів громади.