Жителі села Підлісне святкують храмове свято та День села

Дата: 26.10.2023 14:37

Фото без описуЗатишне ранкове богослужіння зібрало прихожан у храмі великомученика Дмитрія Солунського. Отець Анатолій звершив молебень за здоров’я захисників і захисниць Батьківщини.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко разом із старостою Пеньківського старостинського округу та жителями села помолилися за мир в Україні, наших бійців на передовій та перемогу. Запалили свічі на згадку про тих, чиє життя забрала війна. Подумки просили здоров’я для тих, хто і в ці хвилини бореться за незалежність.

Раніше Підлісне звалося як село Майдан-Супрунівський. Історичні джерела вказують, що саме вихідці із Супрунова були найдавнішими жителями сучасного Підлісного. Нинішню назву село отримало в 1960-му році. Підлісне – це мальовнича місцевість на правому березі Південного Бугу та його притоки річки Згар, приблизно за 14 кілометрів на північний захід від м. Вінниці.

Голова громади побажав жителям і жителькам Підлісного добра і миру, чистого неба і якнайшвидшої перемоги України!