Сьогодні престольне свято великомученика Дмитра та день села Лаврівки

Дата: 26.10.2023 15:15

Фото без опису26 жовтня – престольне свято великомученика Дмитра та день села Лаврівки!

Сьогодні у місцевому Свято-Дмитрівському храмі голова громади Михайло Демченко разом зі старостою Лаврівського старостинського округу Яною Пушечніковою та вірянами помолилися за мир в Україні, за захист наших хлопців і дівчат на передовій та єдність усіх, хто живе і працює в тилу.

Про Лаврівку ж ми пам’ятаємо, що розвивалася вона з початку XVIII століття. Багата на природні ресурси, ця земля давала добру можливість для городництва й садівництва, тому поселення швидко розросталося.

Сучасна Лаврівка має школу, будинок культури, пункт здоров’я. Люди прагнуть затишку та мирного життя. Проте в нинішній час викликів готові брати на себе відповідальність, захищати рідну землю, допомагати іншим.

Бажаємо, лаврівчанам, духовного зростання, єдності та достатку! Розвивайтесь і міцнійте у дружній родині Стрижавської громади!