На Харківському напрямку загинув військовослужбовець Микола Дорошенко зі Стрижавки

Дата: 01.11.2023 12:07

Фото без описуЩе одна сумна звістка в нашій громаді. Прощаємося з Миколою Дорошенком.

Завтра, 2 листопада, о 10:30 у Стрижавці вшануємо земляка живим коридором та проведемо в останню дорогу. Шикуємося від початку центрального мосту Стрижавки до селищної ради. Там, на центральній площі, відбудеться церемонія прощання. Поховають воїна на кладовищі Коло-Михайлівка, вул. І. Піддубного.

Микола Дорошенко загинув 27 жовтня, потрапивши під обстріл внаслідок боєприпасу з квадрокоптера противника в районі Лиман Перший Куп’янського району Харківської області.

Герою було 50 років. Він народився 25 серпня 1973-го. Закінчив Стрижавський ліцей №2. Навчався у професійно-технічному училищі на кухаря, трохи попрацював за спеціальністю. Служив в армії у Львові. У молоді роки працював на українсько-голландському підприємстві «Бізнес-Про» та Вінницькому орендному підприємстві комплектації «Агромашкомплект». Наступну частину життя був будівельником. У травні 2023 року Миколу Дорошенка призвали до лав Збройних сил України. Проходив навчання з військової підготовки у Франції. Був солдатом військової частини А4576.

Щиро співчуваємо синові Героя Артему та всім близьким, з якими розділяємо втрату.

Вічна пам’ять Воїну-Герою!