В Стрижавській громаді проведено рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності

Дата: 01.11.2023 16:40

Фото без описуСпалювати опале листя та залишки рослинності категорично забороняється. Під час активного спалювання рослинних залишків з димом, що виділяється при згорянні, у повітря вивільняється отруйна суміш, до складу якої входять пил, окисиди азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук.

За спалювання сухої трави і листя передбачений штраф від 3 060 до 6 120 грн. Водночас для посадовців такий штраф набагато вищий – від 15 300 до 21 420 грн. Якщо паління відбувалося на території природно-заповідного фонду, то штраф за це становить 6120 до 12 240 грн (для посадовців – від 2 1420 до 30 600 грн).

Поліцейськими офіцерами Стрижавської громади спільно з екологічною інспекцією Вінницької області було проведено рейд по даному напрямку. На тереторії громади задокументовані перші такі випадки та направлені до місць розгляду.

Такі рейди будуть тривати. Просимо всіх не байдужих повідомляти вказані випадки офіцерам громади, або 102.