До Всесвітнього дня дитини привітали дітей громади

Дата: 22.11.2023 11:22

Фото без опису У Всесвітній день дитини голова Стрижавської громади Михайло Демченко спільно з начальницею служби у справах дітей Наталією Войтюк привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у Стрижавській громаді.

Подарунки добирали індивідуально: працівники служби у справах дітей попередньо поцікавилися бажаннями кожної дитини. Скажімо, Богдан зі Стрижавки мріяв про боксерську грушу та рукавиці для занять боксом. І його мрію сьогодні здійснили!

Діти тепло раділи сюрпризам. Кожен і кожна з них по-своєму унікальні, зі своїми мріями та чудовими здібностями. Важливо, щоб вони дорослішали у здоров’ї та захисті. І щоб вірили у власні сили та здійснення бажань!

Для довідки:

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Дата обрана не просто так. Саме у цей день у 1959 році Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а у 1989 році – Конвенцію про права дитини. Метою проведення цього дня є захист прав дітей та розвитку середовища, дружнього стосовно дітей у всьому світі, а також святкування глобальної єдності та взаєморозуміння між дітьми, підтримки ініціатив, спрямованих на забезпечення добробуту дітей у всьому світі.