Передали зимову гуму для бійців 59-ї бригади

Дата: 22.11.2023 12:04

Фото без описуГолова Стрижавської громади Михайло Демченко спільно з директором Сосонського ліцею Людмилою Кугай та начальником відділу житлово-комунального господарства Юрієм Глушенком передали військовим, зокрема нашому земляку, стрижавчанину Євгенію Маслію, зимову гуму. Хлопці воюють на Миколаївському напрямку, тож гума забезпечить належну прохідність автомобіля в холодну пору.

У межах акції «В єдності наша сила» учні та вчителі Сосонського ліцею зібрали кошти на підтримку ЗСУ. Очільник громади подякував за допомогу всім небайдужим жителям громади. Висловив окрему влячність – керівникові шинного центру «Глобал» Олександру Колієвському за безкоштовну заміну гуми.

"Війна триває, і ми продовжуємо підтримувати наших захисників. З подякою за кожен день життя та наближення перемоги" - наголосив Михайло Демченко.

Лише об’єднуючись, ми сильні. Слава Україні!