Всеукраїнська акція “Запали свічку”

Дата: 24.11.2023 15:00

Фото без описуВ Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку.

І щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду.                                                       Завтра, 25 листопада о 16-й годині схилімо  голови у загальнонаціональній хвилині мовчання. Опісля біля могил, меморіалів і пам’ятників жертвам Голодомору 1932–1933 років, на центральних площах і вулицях міст і сіл України, на підвіконнях осель українці запалюють свічки і лампадки.                                                                                                           Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників, нашу віру у майбутнє.