Проведено робочу зустріч

Дата: 29.11.2023 16:46

Фото без опису29 листопада 2023 начальником ССД Стрижавської селищної ради Войтюк Наталією, головним спеціалістом відділу соціального захисту та соціального забезпечення Стрижавської селищної ради Біланчук Русланою, інспекторами СЮП ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області капітаном поліції Валерієм Кравчуком, лейтенантом поліції Яною Василенко, СВГ ПОГ ВРУП ГУНП у Вінницькій області Олегом Близнюком, начальником ССД Якушинецької селищної ради Кучер Юлією було здійснено виїзд до КЗ "Обласний комплексний центр надання соціальних послуг", де з метою проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено робочу зустріч з начальником відділення КЗ «ОКЦНСП» Онопенко Мариною та практичним психологом  КЗ «ОКЦНСП» Вдовиченко Вікторією щодо розкриття питання про поглиблення подальшої співпраці та взаємодії суб'єктів протидії домашньому насильству. Співробітники вищевказаного закладу розкрили особливості поміщення осіб, що постраждали від насильства до даного закладу, а також провели детальну екскурсію, ознайомили з умовами в яких проживають постраждалі та розповіли особливості перебування таких осіб.