Проведено засідання виконкому та сесії Стрижавської селищної ради

Дата: 01.12.2023 14:46

Фото без опису30 листопада 2023 року під керівництвом голови громади Михайла Демченка відбулись засідання виконавчого комітету та чергової 74 і позачергової 75 сесій селищної ради.

Прийнято  та розглянуто ряд важливих рішень, задля економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади.

Депутати ухвалили рішення по організації харчування в закладах освіти Стрижавської селищної ради, було  встановлено пільги на 2024 рік. Затвердили відкриття інклюзивної групи у комунальному закладі дошкільної освіти «Десняночка» села Сосонка.
Члени виконкому підтримали рішення про схвалення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади.
Схвалено проєкт рішення про надання матеріальної допомоги дітям захисників та захисниць України, які загинули/померли в боротьбі за незалежність України. Також розглянули питання щодо надання матеріальної допомоги до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Члени виконкому затвердили план невідкладних заходів із запобігання домашньому насильству для захисту прав мешканців Стрижавської селищної територіальної громади.
Депутатами селищної ради розглянуто ряд земельних питань, які стосуються жителів сіл і селищ нашої громади.