Проведено засідання Міжвідомчої ради

Дата: 26.10.2023 16:32

Фото без опису26 жовтня 2023 року під головуванням селищного голови Михайла Демченка було проведено засідання Міжвідомчої ради з питань з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць України Стрижавської територіальної громади, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради, під час якого:Поліцейські офіцери громади Петро Марчук та Віталій Коливайло поінформували про стан справ щодо випадків домашнього насильства та торгівлі людьми на території Стрижавської селищної територіальної громади за ІІІ квартал 2023 року.

Начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення селищної ради Ольга Тютюнник доповіла про стан роботи з питань нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобігання торгівлі людьми з цільовими групами та незайнятим населенням.В ході обговорення вирішено питання про проведення інформаційної всеукраїнської кампанії «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок (25 листопада-10 грудня 2023 року).

В продовження теми протидії та запобіганню домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми директорка Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради  розповіла про особливості надання соціальних послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, торгівлі людьми.Окрему увагу начальником служби у справах дітей селищної ради Наталією Войтюк було приділено питанню створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя на території Стрижавської територіальної громади.