Михайло Демченко привітав захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 16:30

Фото без описуУ день професійного свята української армії ми не просто пишаємося її міццю, сучасною підготовкою та патріотизмом. Рівень довіри українців до захисників і захисниць є найвищим.  Це свідчить про високий професіоналізм нашої армії, яку визнає світ і яка чинить героїчний спротив під час повномасштабної російської агресії.
З нагоди Дня Збройних сил України голова Стрижавської громади Михайло Демченко  потиснув руку військовослужбовцям та вручив грамоти Стрижавської територіальної громади.
Подякував захисникам й захисницям, за мужність і відданість незалежності. "Хай переможними будуть ваші дії, хай у ваших родинах буде тепло й затишно. І нехай вічною буде пам’ять про воїнів, які ціною життя"- наголосив Михайло Демченко.
🇺🇦 Слава Збройним силам України!