Загинув житель нашої громади Анатолій Павлич

Дата: 08.12.2023 10:27

Збираємося сьогодні о 15:00 зустріти Героя на щиті – Анатолія Павлича.

▪️ Живий коридор у селі Підлісному формуємо по вул. Вінницькій, далі – до будинку загиблого (вул. Нова, 12).
У суботу, 9 грудня, о 09:30 відбудеться заупокійна літургія у храмі Дмитрія Солунського. Потім – церемонія прощання.

▪️ Анатолію було 35. Він народився 31 березня 1988 року. Закінчив початкову школу в Підлісному, загальну освіту отримав у Пеньківському ліцеї. Згодом пішов працювати на Вінницький обласний завод залізобетонних виробів і конструкцій. Був життєрадісний, щирий, мав добру вдачу. Полюбляв із батьком рибалити та збирати гриби. Любив життя, рідних, друзів, свій край і Україну.

▪️ У 2006-му Анатолія призвали до армії. Проходив службу у Сухопутних військах Збройних Сил України. 20 квітня 2022 року був призваний до лав ЗСУ. Проходив навчання у Львові. Був навідником 1-го механічного відділення, 3-го взводу 4-ї роти 2-го механізованого батальйону в частині А 7013. Загинув 4 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новоданилівки Запорізької області.

Удома залишилися мати Антоніна Михайлівна, батько Володимир Васильович, брат Руслан. Майже три місяці тому Анатолій одружився з коханою Іриною.

Щирі співчуття родині та близьким Анатолія. Це глибокий біль і спільна втрата.

Світла й вічна пам’ять Герою!