Маленькі приємності до Дня Святого Миколая – для дітей закладів освіти

Дата: 08.12.2023 18:21

Фото без опису6 грудня українці відзначають День Святого Миколая за новим церковним календарем.
В теперішній час, хочеться як ніколи, щоб усі діти відчули атмосферу свята. Раділи цукеркам, аромату мандарин, домашньому затишку та гарному настрою.
Голова Стрижавської громади Михайло Демченко разом із начальницею відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Світланою Томусяк привітали солодкими подарунками  дітей із закладів освіти.
Разом створюємо затишну атмосферу, щоб поспілкуватися про добро, віру та взаємну підтримку. Діти багато говорять про перемогу і загадують бажання мирного неба та щасливого дитинства.

Нехай кожна дитина в Стрижавській громаді відчує частинку тепла й надії від Святого Миколая, щоб бути сильнішою і впевненішою.