На Донеччині загинув наш земляк Сергій Задніпрянець

Дата: 25.05.2023 09:22

Фото без описуЗавтра, 26 травня, о 13:30 приходьте вшанувати у живому коридорі загиблого земляка Сергія Задніпрянця. Шикуємось громадою від тракторного стану Мізяківських Хуторів до центральної площі села (біля крамниці), де й відбудеться церемонія прощання з воїном.
 Сергій Задніпрянець загинув 23 квітня, виконуючи бойове завдання поблизу позиції в районі населеного пункту Хромове Донецької області.
 Герой родом з Мізяківських Хуторів. Там же закінчив сільську школу. Потім служив у армії. Працював у Стрижавській колонії. У 2005 році проходив строкову військову службу в десантних військах у Львові. 5 квітня цього року Сергія призвали до лав ЗСУ. Він був солдатом, старшим стрільцем 2-го механізованого відділення-бойової машини 3-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти військової частини А 4472.

Майже три тижні мужньо брав участь у насправді пекельних подіях на фронті.
23 листопада йому виповнилося 37 років. І своє життя він віддав за мирне українське майбутнє.
У Сергія залишився рідний брат Леонід. Підтримаймо родину, віддаймо хороброму воїну належну шану.
Світла пам'ять Сергію!