Загинув Герой Сергій Циба з Мізяківських Хуторів

Дата: 23.06.2023 09:28

Фото без опису24 червня, у суботу, о 18:00 у Мізяківських Хуторах приходьте вшанувати живим коридором Сергія Цибу. Шикуємося від тракторного стану села по вул. Центральній. Далі – по вулицях Гагаріна, Вишневій, Яблуневій та Яреми, 10, де виріс Сергій.
25 червня, у неділю, о 10:30 прощаємося з Героєм у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Мізяківські Хутори по вул. Яблуневій (Тарасівка).
 Штаб-сержант Сергій Циба загинув 21 червня у зоні ведення бойових дій на Харківщині. Йому було 36.
 Народився Герой 7 серпня 1987 року в Мізяківських Хуторах. Навчався в місцевій школі, здобув технічну професію у 5-му училищі Вінниці. У 2006-му проходив строкову військову службу в місті Володимирі Волинської області. Все життя був військовим, головним сержантом-командиром відділення 1-го зенітного артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Служив у 14-ій бригаді Князя Великого міста Володимир. Сергій був призваний 28 січня 2021 року. 2 грудня 2022 року отримав нагороду від
Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного — почесний нагрудний знак «Сталевий хрест». Також нагороджений відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «15 років сумлінної служби».
 Вірність обов’язку та захист країни завжди були його цінностями.
Щиро співчуваємо родині Сергія – синові, п’ятирічній донечці, дружині, батькам та меншому братові Юрію, який зараз на передовій захищає кордони Батьківщини.
 Втрата глибока. Тож пам'ятаймо високий патріотизм людини, яка віддала життя за українське майбутнє.