Михайло Демченко взяв участь у Конференції "Міста для людей"

Дата: 12.12.2023 16:20

Можливості для фінансування муніципального сектору під час війни та у період відбудови» – можливість почути про шляхи залучення інвестиційних коштів задля розвитку громади.

Захід організував Укрексімбанк за участі представників органів місцевого самоврядування, Міністерства фінансів України, ЄБРР та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У вступному слові член правління Укрексімбанку Михайло Медко підкреслив значущість фінансування інфраструктурних проєктів для місцевого розвитку в умовах децентралізації та чималого невикористаного потенціалу муніципально-комунального сектору. Загалом під час конференції обговорили механізми реалізації муніципальних інфраструктурних проєктів, особливості й досвід громад під час війни, а також практику й перспективи використання фінансових інструментів. До того ж Укрексімбанк презентував власні кредитні продукти для громад.

Тож розглядаємо всебічний розвиток залучення інвестиційних коштів та збільшення власних надходжень до бюджету Стрижавської громади. Першочергові завдання – безпека громади та підтримка ЗСУ .