На фронті загинув наш земляк Олег Вірко

Дата: 15.12.2023 12:33

Шановна громадо знову гірка втрата сколихнула нас. Під час артилерійського обстрілу загинув наш земляк із Підлісного Олег Вірко.

Завтра, 16 грудня, о 15:30 приходьте вшанувати пам'ять Героя живим коридором. Шикуємося у Підлісному по вул. Вінницькій, далі – до будинку загиблого (вул. Нова, 10). Церемонія прощання відбудеться в неділю, 17 грудня, о 9:30 в центрі села, біля магазину (вул. Хлібна).

Олегові було 27. Він народився 20 лютого 1996 року. Закінчив початкову школу в Підлісному, загальну освіту отримав у Пеньківському ліцеї. Закінчив Вінницький транспортний коледж за спеціальністю «Галузеве машинобудування». Згодом – служба в армії. Працював на Вінницькому асфальтобетонному заводі «Шляхбуд».

3 лютого 2023 року Олега Вірка призвали до лав ЗСУ. Місяць проходив навчання у Польщі. Служив у 37-ій окремій бригаді морської піхоти. Мав звання старшого стрільця-оператора відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти батальйону морської піхоти військової частини А4548. 16 липня 2023 року був нагороджений медаллю "За Відвагу". Воював спочатку на кордоні з Молдовою, потім на Херсонському напрямку. Загинув 10 грудня під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Іванівка Херсонської області.

Над усе Олег любив і поважав родину. Був людиною слова, відгукувався на потреби інших. На полі бою знайшов нову сім’ю – побратимів, яким неодноразово рятував життя, підтримував.

Удома в Олега залишилися мати Наталя Петрівна, батько Олександр Васильович, який також захищає нашу Батьківщину, менша сестричка Альона та братик Максим.

Щирі співчуття родині та близьким Олега. Розділяємо біль утрати.

🇺🇦 Світла й вічна пам’ять Герою!