З Різдвом Христовим, дорога громадо!

Дата: 25.12.2023 11:03

Фото без описуРазом із більшістю християнського світу зустрічаємо Різдво Христове у новій даті. Та це не змінює суть такої важливої події, не применшує піднесення і нашої поваги до старовинних традицій.

Під час колишніх воєн чи репресій українці та українки завжди шукали опори у вірі й звичаях. Співали колядок і влаштовували вертеп. Цьогорічні колядки звучатимуть у непростому контексті, та ми обов’язково додаємо до них побажання миру й перемоги, і це наша проєкція майбутнього.

Українські традиції Різдва – дуже потужні. Тож передавати їх дітям потрібно і важливо. Як і важливо підтримати дітей духом свята, твердою вірою, великою любов’ю. Ставаймо кращими, черпаймо сили у традиціях. Усіляко підтримуймо родини, які сьогодні переживають біль і втрату. Будьмо милосердні, нам дуже необхідні єднання і духовне зростання!

З повагою

Голова територіальної громади                                              Михайло Демченко