Привітання з Новим Роком!

Дата: 01.01.2024 10:23

Фото без описуЗ подяки воїнам, усім захисникам і захисницям України ми розпочинаємо зустріч із 2024 роком!

З глибокою вірою думаємо про спільне – про спокій на українській землі, зростання і мирне небо. Нехай відходить зло, а переможна сила добра додасть упевненості в майбутньому.

Чимало родин нашої громади переживають втрату, і ми розуміємо, що початок року для них приходить без колишніх радощів. Тому будьмо уважні один до одного, підтримуймо тих, хто цього потребує. Розуміймо надвисоку ціну свободи, за яку наші земляки віддали життя.

У родинному спілкуванні нехай беруться сили, у щедрівках нехай звучить надія і зберігається у серцях. Це допоможе відчувати опору під ногами і сміливо рухатися вперед!

З повагою

Голова територіальної громади                                                     Михайло Демченко