Понад 3 тисячі дітей Стрижавської громади отримали новорічні подарунки

Дата: 02.01.2024 13:57

Новий Рік -  це свято, на яке з  нетерпінням чекають діти. Добрі дитячі емоції з передноворічних ранків! У шкільних та дошкільних навчальних закладах Пеньківки, Бруслинівки, Підлісного, Переорок, Стрижавки, Лаврівки, Супрунова, Мізяківських Хуторів, Сосонки діти  загадували бажання та ділилися позитивною енергією з усіма дорослими.

Понад 3 тисячі дітей нашої громади отримали новорічні подарунки. Віддячували усмішками. А побувавши в ролі казкових героїв, вони змогли відчути магічну силу добра, що завжди перемагає.

Нехай усім нашим хлопчикам і дівчаткам буде цього нового року затишно. Нехай ростуть здорові у мирній країні!