Оголошення! Розпочато розробку проєкту Програми інформатизації

Дата: 02.01.2024 14:37

Фото без описуШановні мешканці громади!
Якщо Ви ініціативний, креативний, маєте свої пропозиції щодо розвитку інформаційних процесів у громаді, запрошуємо Вас до співпраці.

Стрижавською селищною радою Вінницького району Вінницької області розпочато підготовку проєкту Програми інформатизації, яка розробляється та приймається задля забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку громади, життєвих потреб мешканців громади, комфортного ведення бізнесу та діяльності органів місцевого самоврядування, шляхом впровадження інформаційних технологій та цифрових рішень.

Подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи, а також пропозиції щодо формування переліку проблемних напрямків, задач, що потребують вирішення та можуть бути вирішені саме шляхом застосування інформаційних технологій та цифрових рішень, з метою подальшого формування Програми інформатизації Стрижавської територіальної громади можна протягом 10 робочих днів з дня публікації цього оголошення, заповнивши заяву, що додається:

листом з накладанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП) на адресу електронної пошти: stg2030@ukr.net

(з інструкцією щодо підписання документу за допомогою ЕЦП можна ознайомитися за посиланням: https://diia.gov.ua/faq/21).

звичайним листом або особисто на адресу: вул. 40-річчя Перемоги, 7,      смт Стрижавка, Вінницький р-н, Вінницька обл.

Телефон для довідок: (0432)585333, контактна особа – Скорбач Ольга Павлівна, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Стрижавської селищної ради.