Оголошення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць

Дата: 04.01.2024 12:49

про проведення громадського обговорення щодо перейменування

вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської

селищної територіальної громади

Відповідно до розпорядження селищного голови від 03 січня 2024 року № 1 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади», на виконання Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного  (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», проводиться громадське обговорення у формі публічних консультацій щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади.

Участь у громадському обговоренні можуть брати дієздатні фізичні особи та юридичні особи, а також громадські об’єднання.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі публічних консультацій по питанню перейменування вулиць, провулків  населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади оприлюднено на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної ради в розділі «Публічні консультації» та на Платформі електронної демократії https://e-dem.ua/.