Передали зарядну станцію захисникам на фронт

Дата: 08.01.2024 13:05

Фото без описуПередали зарядну станцію стрижавчанину Руслану Хотомченку, який воює на Донецькому напрямку під Бахмутом. Пристрій допомагатиме виконувати бойові задачі 22-ій окремій механізованій бригаді підрозділу батареї управління та артилерійської розвідки.

Попередньо до голови Стрижавської громади Михайла Демченка по допомогу  звернувся Руслан зі своїми побратимами.

Михайло Демченко поспілкувався з батьками нашого захисника - Тетяною Іванівною та Анатолієм Миколайовичем. Подякував їм за сина, який у найгарячіших місцях боронить Україну.

Зарядну станцію  батьки відправлять поштою на передову.  І захисники зможуть мати доступ до електроенергії в екстремальних умовах. Станція допоможе підтримувати зв’язок у зоні бойових дій при використанні системи Starlink, забезпечуючи автономну роботу супутникового інтернету. Тож військові зможуть оперативно заряджати все необхідне: рації, тепловізори, батареї дронів, приціли, телефони.

Завдяки Русланові та усім військовим країна протистоїть ворожій агресії.

Дякуємо кожному і кожній за працю та відданість! Будьте завжди на зв'язку! Разом до перемоги!