Обговорили проблему домашнього насильства на території громади

Дата: 21.11.2023 15:24

Фото без описуПоліцейські офіцери Стрижавської громади Віталій Коливайло та Петро Марчук провели спільну нараду з представниками місцевого самоврядування. На нараді було обговорено проблематику домашнього насильства на території громади та спільні шляхи вирішення. Впродовж наради було заплановано відвідування сімейних кривдників, родин СЖО, багатодітних родин та сімей, які постраждали внаслідок домашнього насильства.

Пам’ятайте про те, що кривдником можуть бути не тільки родичі за законом, але і співмешканці, наречені, колишнє подружжя незалежно від того, чи проживаєте ви разом, а також особи, що не є вашими родичами, але пов’язані з вами спільним побутом!

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали свідком такого насильства, слід звернутися за такими номерами телефонів:

102 – Національна поліція України;

0 800 213 103 – контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги;

0 800 500 335 або 116 123 – Національна «гаряча лінія» з питань протидії насильству та захисту прав дитини;

0 800 500 005, або з мобільного 116-123 (цілодобово) – Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації;

1547 – Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству.