Підведено підсумки інформаційної всеукраїнської кампанії «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Дата: 08.12.2023 16:39

Фото без опису08 грудня 2023 року відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць України Стрижавської територіальної громади, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб) сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради, під час якого, членами Ради, за участі фахівців із соціальної роботи відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради Людмили Собчук та Тетяни Заяць та дільничого офіцера поліції відділу поліції № 3 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області майора поліції Олександра Хамлака, було підведено підсумки проведення інформаційної всеукраїнської кампанії «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», спрямованої на підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, на території Стрижавської селищної територіальної громади.