Проведено засідання виконкому

Дата: 23.01.2024 11:46

Фото без опису

22 січня  2024 року під керівництвом голови громади Михайла Демченка відбулось позачергове і чергове засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому заслухали проєкти рішень сесії про стан виконання Програм: Безпечна громада; розвитку, підтримки Центру первинної медико-санітарної  допомоги та надання медичних послуг; розвитку  освіти;  розвитку культури та духовного відродження;  розвитку фізичної культури та спорту; захисту прав  дітей та розвитку сімейних форм виховання.

Підтримано зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року та Програми «Поліцейський офіцер громади» Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Підтримали рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання сім’ям, загиблих під час участі у бойових діях внаслідок військової агресії російської федерації  проти України і схвалили рішення про  надання грошової допомоги з нагоди ювілейних дат довгожителів Стрижавської територіальної громади.

Затвердили план роботи виконавчого комітету на 2024 рік, а також плани робіт виконавчих органів селищної ради.

До фонду захисних споруд цивільного захисту Стрижавської селищної територіальної громади включено найпростіше укриття в  селі Бруслинівка.

Розглянуто ряд питань стосовно опіки і піклування, житлових питань мешканців сіл і селищ нашої громади.