Пошук

Змагання всеукраїнського рівня – у Стрижавській громаді

Дата: 23.01.2024 14:10
Кількість переглядів: 69

Фото без опису20 січня у спортивній залі Сосонського ліцею відбувся важливий матч Кубка України з футзалу 2023/2024. На цьому етапі в змаганнях беруть участь 12 команд, зокрема й вінницька ФК «Яско». До речі, в складі команди грає директор нашої ДЮСШ «Десна» Андрій Заводян.

Вінницькі футзалісти зустрілися з командою «Рибак-АСК» з Івано-Франківська. Перший тайм зіграли з рахунком 2:2. Голи забили Вадим Чернега та Юрій Оніщук. У другому таймі суперники забили ще один гол, і матч завершився рахунком 2:3.

Цими вихідними відбудеться матч-відповідь у Івано-Франківську. Якщо наші футболісти виграють гру, то пройдуть до стадії 1/4 фіналу.

«Дякую Збройним силам України за можливість проводити змагання. Щиро дякую організаторам змагань за честь приймати у громаді спортивну подію такого рівня. Бажаю нашим футболістам перемоги у майбутньому матчі», - наголосив голова громади Михайло Демченко.