Чемпіонат Вінницького району з футзалу

Дата: 13.02.2024 15:20

Фото без опису11 лютого у спортивній залі Сосонського ліцею завершився Чемпіонат Вінницького району з футзалу сезону 2023/24 рр. Турнір проходив з 26 грудня 2023 року по 11 лютого 2024 року.

У ньому взяли участь 12 аматорських команд,  серед яких представники Козятина, Луки-Мелешківської, Іллінців, Стрижавки, Сосонки, Турбова, Зарванець, Малих Крушлинців, Іванівки та Вороновиці.

Нагородити кубками, медалями та грамотами кращих гравців турніру, команди-переможці Чемпіонату Вінницького району з футзалу завітали голова Стрижавської громади Михайло Демченко, голова асоціації футзалу Вінницької області Юрій Максименко, голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник, директор ДЮСШ «Десна», голова асоціації футзалу Вінницького району Андрій Заводян.

Золоту нагороду  виборила ФК «Легіон» з Козятина, срібну нагороду отримала ФК «Лука» с.Лука-Мелешківська. Футбольна команда «Динаміт» з Іллінців розмістилася на бронзовій позиції випередивши стрижавську «Ниву» за рахунок додаткових показників.

Кращими у номінаціях стали такі гравці:
- Кращий голкіпер - Антон Кречик (Динаміт);
- Кращий захисник - Гурник Олесандр (Лука);
- Кращий бомбардир - Козюк Олександр (Легіон);
- Кращий молодий гравець - Грибінник Артем (ДЮСШ «Десна»);
- Кращий гравець - Кобернюк Дмитро (Легіон).

Цьогорічний чемпіонат вперше у історії був організований ГС «Футзальна асоціація Вінницького району», головою якої є Андрій Заводян. Він наприкінці змагань подякував за співорганізацію  Стрижавській територіальній громаді й її очільнику Михайлу Демченку та Вінницькій районній асоціації футболу.

Тож, вітаємо усіх учасників змагань. Бажаємо нових звершень та перемог.