Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 15.02.2024 10:16

Фото без опису14 лютого під керівництвом голови громади Михайла Демченка  відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради. Під час засідання було розглянуто ряд питань та прийнято рішення в інтересах дітей, а саме:
1.Про надання статусу дитині постраждалої  від воєнних дій та збройних конфліктів Особі 1;
2.Про надання статусу дитині постраждалої від воєнних дій та збройних конфліктів Особі 2;
3.Про затвердження складу Міждисциплінарної команди з організації соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах Особа 1;
4.Про перегляд та затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах Особа 1.