В Дорожному померла бібліотекарка Любов Осіпчук

Дата: 19.02.2024 13:14

Фото без опису18 лютого після боротьби з важкою хворобою перестало битися серце чудової людини, чарівної жінки, прекрасного фахівця бібліотечної справи села Дорожне – Осіпчук Любов Дмитрівни.

Пані Любов народилась 24 квітня 1965 року в селі Нова Ободівка Тростянецького району Вінницької області.

З 1982 по1984 роки навчалась у Вінницькому  політехнічному технікумі на кафедрі теплотехнічного обладнання промислових підприємств.

Після навчання вийшла заміж за Віктора Осіпчука та оселилась в Дорожному. В шлюбі народила двох доньок - Ольгу та Валентину, які подарували їй трьох онуків.

З 1985 по 2000 рр. працювала на агрофірмі «Дружба» лаборантом. З 2001 року призначена на посаду бібліотекаря в с.Дорожне. Більшу половину свого життя пані Любов присвятила бібліотечній справі. Тут вона пропрацювала до останнього дня. Не маючи відповідної бібліотечної освіти вона завжди навчалась та прагнула освоїти всі навички бібліотекаря.

Завжди життєрадісна, енергійна, сповнена планів та задумів, готова вислухати та допомогти -  такою Любов Дмитрівну назавжди запам’ятають рідні, друзі, оточуючі.

Світла пам’ять про Любов Дмитрівну назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь, колег і всіх, хто на життєвому шляху мав щастя спілкуватися з цією надзвичайною людиною.

Співчуття родині, близьким та друзям Любов Дмитрівни.

Вічна пам'ять!