90-й день народження зустріла Ганна Шамолюк із Пеньківки

Дата: 20.02.2024 13:43

Фото без описуПривітати іменинницю з ювілеєм завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко,  начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольга Тютюнник та староста Пеньківського старостинського округу Ірина Лісова.
Ювілярка  зростала в багатодітній сім’ї, пережила голодні роки, Другу світову.
"Я пам'ятаю як нацисти спалили в селі усі хати, а мене з братом загнали до підвалу місцевої школи та найважче було в повоєнну добу, коли важка праця забирала всі сили", - розповіла пані Ганна.

Все своє життя Ганна Шамолюк працювала ланковою в колгоспі, на буряках. Познайомилася там із майбутнім чоловіком, столяром. Далі все життя невтомно трудилися разом. Виховали трьох синів і дві доньки.

Зараз у пані Ганни – одинадцять внуків і тринадцять правнуків! Жінка радіє дружній родині і називає її найціннішим скарбом.
Очільник громади Михайло Демченко вручив грамоту з нагоди ювілею побажав наснаги, здоров'я і мирного неба.
"Дякую, пані Ганно за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток громади, активну життєву позицію! Нехай близькі люди радують своєю турботою та увагою і кожен день дарує радість та позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття"- додав Михайло Демченко.