Здійснюється прийом заяв на грошову компенсацію «пакунок малюка»

Дата: 22.02.2024 12:25

Фото без описуЦНАП Стрижавської селищної ради відновлює приймання заяв на послугу «Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», (13.02.2024 набрала чинність постанова Уряду №136 від 09.02. 2024, якою продовжено реалізацію пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до 31.12.2024).

Важливо

Розмір грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 01.01.2024 становить 7689 гривень.

Звернутися за послугою може один із батьків, у яких народилася дитина, а в разі їх відсутності - патронатний вихователь, один із прийомних батьків, батьків-вихователів чи опікун новонародженої дитини.

Послуга надається за умови не отримання бебі-боксу в натуральному вигляді.

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло до ЦНАП не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Виплата грошової компенсації проводиться на спеціальний рахунок отримувача, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

Кошти необхідно використати протягом року з дати їх зарахування на спеціальний рахунок.

Грошова компенсація за «пакунок малюка» може бути витрачена для придбання дитячих товарів (засобів гігієни, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, посуду, іграшок, текстилю тощо) у закладах торгівлі, які приєдналися до публічного договору про реалізацію цього пілотного проєкту. Перелік магазинів https://pakunok-malyuka.ioc.gov.ua/outletaddresses

Суб’єктом надання послуги є управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної військової адміністрації.

Додаткова інформація за телефоном кол-центру ЦНАП  (0432) 64-72-05.