Стрижавська громада передала автомобіль для ЗСУ

Дата: 22.02.2024 14:32

Фото без описуЩе один автомобіль для фронту! Ключі та документи від позашляховика «Шевроле Каптіва» отримав наш земляк Сергій Ходак. Він – старший навідник міномета. З червня минулого року, відколи почався контрнаступ, воює в найгарячіших точках. Їхня бригада звільнила село Роботине від російської окупації та здійняла там український прапор.

Для виконання бойових завдань Сергію та його побратимам вкрай був необхідний автомобіль. Боєць звернувся до голови Стрижавської громади Михайла Демченка по допомогу, тож до придбання авто керівник громади долучився особисто.

Повнопривідний автомобіль допомагатиме бійцям 47-ї окремої механізованої бригади, які зараз воюють на Авдіївському напрямку. Машина в належному технічному стані, пройшла технічний огляд і готова до роботи. Нехай надійно служить на передовій до перемоги!

У свою чергу військові 47 ОМБр передали нашій громаді свій бойовий прапор як вияв вдячності. Дякуємо їм  за мужність та захист країни.

Продовжуємо підтримувати військових до нашої Перемоги!