Проведено позачергову 81 та чергову 82 сесії селищної ради

Дата: 07.03.2024 12:55

Фото без опису5 березня 2024 року під керівництвом голови громади Михайла Демченка відбулось засідання позачергової 81 та чергової 82 сесії 8 скликання селищної ради.
1 млн 360 тис грн з бюджету Стрижавської селищної територіальної громади – для Збройних сил України. Це чергове спільне рішення щодо підтримки армії.
1 млн грн депутати виділили на закупівлю безпілотних літальних апаратів. 360 тис. грн – для придбання двох тепловізійних прицілів типу «Pulsar 2 XP50 Pro» чи аналогу «INFIRAY GENI GH50R».
Взяли до відома звіти:
-  старостів Мізяківсько-Хутірського, Лаврівського, Пеньківського, Сосонського старостинських округів;
-  директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради;
-  постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва за 2023 рік.
Прийняли рішення про розробку детального плану території для розміщення кладовища за межами села Мізяківські Хутори. Також розглянули земельні питання, які стосуються жителів сіл і селища нашої громади, та низку інших важливих рішень. Працюємо!