Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.03.2024 12:09

Фото без опису18 березня 2024 року проведено Комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Стрижавської селищної ради та прийнято відповідні рішення в інтересах дітей, а саме:

1.Про надання висновку про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав Особи 1 відносно малолітньої дитини Особи 2.

2.Про надання дозволу Особі 1 на укладання та підписання договору дарування ½ житлового будинку та ½ земельної ділянки, право користування якими має малолітня дитина: Особа 2.

3.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Особі 1.

4.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Особі 2.

5.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Особі 3.

6.Про розвиток патронату в Стрижавській селищній територіальній громаді.