Відбувся чемпіонат області з футзалу— вища ліга

Дата: 27.03.2024 16:43

Фото без описуУ спортивній залі Сосонського ліцею відбувся чемпіонат області з футзалу— вища ліга. Змагання влаштувала Асоціація футзалу Вінниччини за підтримки обласної Асоціації футболу.

Призову трійку склали вінницькі колективи «ЯСКО», «Енергетик» і «Сапфір». «Ясківці» в цікавому завершальному матчі переграли господарів майданчику з «Десни» — 5:2.
За словами одного із лідерів «ЯСКО» Андрія Заводяна, цього року здобути золото  було складніше, ніж торік.

— Рівень команд вищої ліги області підрівнявся. Ми задоволені й організацією змагань. До речі, на матч із «ЯСКО» всі налаштовуються, як на «останній бій». Тому підтвердити своє чемпіонство було непросто, — сказав Андрій Заводян.

Тепер «ясківці» готуватимуться до виступу на офіційних всеукраїнських змаганнях із футзалу.

Урочисте нагородження проводили голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, голова обласної Асоціації футзалу Юрій Максименко, почесний президент обласної Асоціації футзалу Ярослав Скоромний, почесний консул Латвійської республіки Ігор Скоромний, голова Вінницької міської Асоціації футзалу Костянтин Мустулюк, голова футзальної Асоціації Вінницького району Андрій Заводян і виконавчий директор обласної Асоціації футзалу Володимир Краковецький. Команди-призери отримали від організаторів Кубки, медалі і комплекти футбольних м’ячів. Вручили й низку красивих індивідуальних призів у різних категоріях.
Очільник громади Михайло Демченко побажав спортсменам нових звершень, перемог та подякував  президентам футбольних команд за великий внесок в розвиток футболу і  підтримку футболістів.