Відбувся зональний етап районних змагань з волейболу серед дівчат та юнаків

Дата: 27.03.2024 15:00

Фото без описуВідбувся зональний етап районних змагань з волейболу серед дівчат та юнаків «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
У спортивному залі Сосонського ліцею зустрілися спортсменки та спортсмени команд Турбівської, Літинської, Лука-Мелешківської та Стрижавської громад.  Дівчата Сосонського ліцею, які представляли нашу громаду впевнено здобули перемогу. Тепер вони будуть представляти Стрижавську громаду у фіналі районних змагань, які відбудуться 29 березня.
 Змагання юнаків пройшли у напруженій боротьбі та показали високий рівень майстерності і вміння. Юнаки Турбівської громади здобули  - І місце. Спортсмени Стрижавська ТГ зайняли ІІ місце. ІІІ місце – Літинська ТГ та ІV місце – Лука-Мелешківська ТГ.
Всі присутні отримали задоволення від гри команд та масу позитивних емоції.Всі присутні отримали задоволення від гри команд та масу позитивних емоції.
Голова Стрижавської громади Михайло Демченко побажав нашим спортсменам нових досягнень і перемог. Подякував Збройним силам України за можливість сьогодні проводити змагання та усім, хто допомагає захисникам, які боронять нашу державу.
Слава Україні!