Відбулось засідання позачергової 83 сесії селищної ради

Дата: 01.04.2024 16:53

Фото без опису29 березня 2024 року під керівництвом голови громади Михайла Демченка відбулось засідання позачергової 83 сесії 8 скликання селищної ради.
Депутати схвалили внесення змін до програм:
- про забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів;
- про охорону навколишнього природного середовища.
Також схвалили внесення змін до програм з розвитку освіти,  комплексного просторового планування, «Безпечна громада» Стрижавської територіальної громади на 2021-2025 роки.
Прийняли рішення про розроблення детального плану території для розширення існуючого кладовища села Переорки за межами населеного пункту. Також надали дозвіл відділу ЖКГ та благоустрою селищної ради  на виготовлення ПКД «Нове будівництво водозабірної свердловини по вул.  Шевченка в с. Дорожне і в с. Пеньківка (за межами населеного пункту).

Депутати ухвалили рішення щодо відкриття інклюзивного 1-В класу у Стрижавському ліцеї №1.
Також розглянули земельні питання, які стосуються жителів сіл і селища нашої громади, та низку інших важливих рішень.