Розпочали традиційну акцію #ЧистаГромада!

Дата: 03.04.2024 11:52

Фото без описуБільше 500 людей упродовж кількох днів наводили лад у Мізяківських Хуторах, Переорках, Тютюнниках, Дорожному, Лаврівці, Медвідці, Пеньківці, Підлісному, Сосонці та Стрижавці. Задіяли допомогу 7-ми одиниць спеціальної техніки.

100 кубічних метрів сміття вивезли працівники комунального підприємства "Турбота". І хоч із кожним роком відходів меншає, це не зменшує обсягу навантаження щодо викидів сміття.

Прибрали узбіччя доріг, розчистили береги Південного Бугу та Десенки, вивезли сухостій та гілля.
Голова Стрижавської  громади Михайло Демченко  подякував всім, хто відклав щоденні справи і доєднався до благоустрою нашого спільного дому: співробітникам селищної ради, комунальних підприємств та організацій, освітянам, працівникам культури, медикам, підприємцям, депутатам, старостам, членам виконкому та небайдужим жителям громади! Закликаємо всіх жителів громади свідомо ставитися до навколишнього середовища. Чимало вже зробили, і найближчим часом роботи з благоустрою продовжаться.