До уваги жителів дачних масивів Стрижавської селищної територіальної громади

Дата: 05.04.2024 09:32

Фото без описуЯкщо потрібно перевести дачний або садовий будинок у жилий, звертайтеся до Центр надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради щодо реєстрації місця проживання.

Для здійснення реєстрації місця проживання особи у дачному або садовому будинку, який було переведено у жилий, до органу реєстрації серед інших документів, визначених статтею 9 Закону України від 5.11.2021 № 1871 – ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та пунктом 35 Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року № 265, подається документ про право власності на такий будинок та відповідне рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок.

Додаткова інформація за телефоном кол-центру ЦНАПу: 0 (432) 64-72-05.