У Стрижавській громаді пройшли фінальні змагання з черліденгу Всеукраїнської шкільної ліги

Дата: 08.04.2024 15:03

Фото без описуУ спортивному залі Сосонського ліцею відбулися фінальні змагання з черліденгу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Змагалися 7 команд закладів загальної середньої освіти Стрижавської територіальної громади, загалом 60 учасників.
На змагання завітали  голова громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму  Світлана Томусяк,  директор ДЮСШ «Десна»  Андрій Заводян, директор КЗ «Центр розвитку культури та дозвілля» Альона Романенко та староста Сосонського старостинського округу Микола Демченко.
Під час змагань було нагороджено дипломами кращих гравців з баскетболу, волейболу та футзалу.  Також команда Стрижавського ліцею №1 була нагороджена дипломом за активну участь у змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування.
Юні черлідерки показали високу майстерність, техніку виконання та волю до перемоги. Завдяки вражаючим виступам і неймовірному духу команд, переможцями стали:
І місце  - Сосонський ліцей,
 ІІ - Мізяківсько-Хутірський ліцей,
ІІІ - Ліцей №2 смт. Стрижавка.
Усі учасники змагань нагороджені дипломами, медалями та заохочувальними призами.
Виступи наших спортсменів  подарували усім гарний настрій та незабутні враження!
Вітаємо всіх учасників та дякуємо за енергію та натхнення, якими вони надихали нас у цьому захоплюючому заході.
Віримо, що  переможці гідно представлять нашу територіальну громаду на районному етапі змагань, які відбудуться 16 квітня.