Провели благодійний захід  «Тепло душі для Дмитрика»

Дата: 09.04.2024 12:20

Фото без описуВ Переорському клубі було організовано благодійний захід  «Тепло душі для Дмитрика». Дмитро Ванджула має рідкісну вроджену патологію. Хлопчику два роки й чотири місяці. На лікування потрібно зібрати 12 500 євро. Про це розповіла мама Аліна Ванджула.

До благодійного заходу долучилися голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді , спорту, культури та туризму  Світлана Томусяк, староста Мізяківсько-Хутірського старостинського округу Людмила Панасюк,  депутат селищної ради Олег Коливайло, директор КЗ «Центр розвитку культури та дозвілля»  Альона Романенко, отець Максим, педагоги й учні Переорської гімназії та небайдужі односельчани.

Дмитрик  Ванжула із села  Переорки має вроджену ваду з народження екстрофію сечового міхура  — це рідкісна вада, коли міхур вивернутий назовні. Першу операцію провели у сербських медиків із закриття самого сечового міхура. Батьки хлопчика Олександр та Аліна відкрили збір на другий етап операції у Сербії — це  поліпшить життя Дмитрика. Запланована операція на 15 травня 2024 року.

Зразкова студія декоративно прикладного мистецтва "Гостина" виготовляли фігури з повітряних кульок та виконували блиск тату, керівник Валентина Московкіна.

Гуртківці "Ігри в бісер і не тільки" разом з керівником Світланою Белінською плели браслети з бісеру та патріотичні стрічки.

Розмальовки фломастерами для дітей організували гурток з художнього читання  с.Переорки разом з керівником Юлією Вербою.

Стрижавська селищна рада також долучилася до збору коштів на операцію Дмитрика.

Дякуємо усіх хто підтримав сім'ю Ванджулів на благодійному заходів.