Михайло Демченко привітав вірян західного обряду з Великоднем

Дата: 31.03.2024 14:00

Фото без описуСвітлого Великодня всім християнам нашої громади, які дотримуються західного обряду!
Біблійна історія вкотре нагадує, що сили зла невічні, а правда вийде живою з будь-якого найскладнішого випробування. І хоч утретє Великдень зустрічаємо не в мирних обставинах, зате з непохитною вірою в добро й перемогу. Саме тому великодні молитви незмінно звучать за мир та наших захисників і захисниць.
Голова територіальної громади Михайло Демченко завітав спільно з старостами до сіл Дорожне та Пеньківка привітати жителів громади з світлим святом Христового Воскресіння!
"Нехай цей особливий день принесе тепло щирого спілкування, хай будуть поруч ті, кого ви любите й цінуєте. Підтримаймо тих, хто втратив рідних на фронті, і тих, чиї родини розділені обставинами. Ми разом прагнемо миру та спасіння. Символом цього, власне, і є Великдень. Пройшовши крізь страждання, Ісус Христос подолав смерть і врятував людство. Нехай давні традиції Великодня додають стійкості. Зичу безпечного та мирного святкування", - наголосив очільник громади.
 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!