Оголошення!

Дата: 10.04.2024 15:55

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади

Відповідно до розпорядження селищного голови від 03 січня 2024 року №1 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади» із змінами, внесеними розпорядженням селищного голови від 02 квітня 2024 року № 52, проводиться третій етап громадського обговорення у формі електронної консультації  щодо запропонованих пропозицій перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні».

Пропозиції щодо перейменування вулиць, провулків внесені жителями Стрижавської селищної територіальної громади, Комісією щодо перейменування об’єктів, що мають  прив’язку до радянського минулого та розташовані на території Стрижавської селищної територіальної громади, затвердженої рішенням виконавчого комітету Стрижавської селищної ради від 19 травня 2022 року №124, Робочою групою з вивчення питання щодо символіки російської імперської політики в населених пунктах Стрижавської селищної територіальної громади, затвердженою рішенням 73 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 13 листопада 2023 року №1.

Участь у громадському обговоренні можуть брати дієздатні фізичні особи та юридичні особи, а також громадські об’єднання.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків населених пунктів на території Стрижавської селищної територіальної громади у формі електронної консультації з громадськістю шляхом опитування на платформі Е-DEM оприлюднено на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної ради в розділі «Публічні консультації» та пропозиції щодо перейменування вулиць, провулків, які винесені на голосування - на Платформі електронної демократії https://e-dem.ua/.