Дата: 16.04.2024 11:36

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в населених пунктах: селищі Стрижавка, селах Підлісне, Пеньківка, Лаврівка, Переорки

Відповідно до розпорядження селищного голови від 12 квітня 2024 року № 66 «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в населених пунктах: селищі Стрижавка, селах Підлісне, Пеньківка, Лаврівка, Переорки» проводиться громадське обговорення пропозицій жителів Стрижавської селищної територіальної громади з питання перейменування вулиць в населених пунктах: селищі Стрижавка, селах Підлісне, Пеньківка, Лаврівка, Переорки відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 989.

Пропозиції щодо перейменування вулиць в населених пунктах: селищі Стрижавка, селах Підлісне, Пеньківка, Лаврівка, Переорки внесені жителями Стрижавської селищної територіальної громади.

Участь у громадському обговоренні можуть брати дієздатні фізичні особи та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в населених пунктах: селищі Стрижавка, селах Підлісне, Пеньківка, Лаврівка, Переорки оприлюднено на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної ради в розділі «Публічні консультації» та пропозиції щодо перейменування вулиць - на Платформі електронної демократії https://e-dem.ua/.