Зібрали кошти на тепловізор для жителя громади

Дата: 01.05.2024 09:30

Фото без опису35 тисяч 200 грн – зібрали й передали на тепловізор для нашого земляка Юрія Романенка.

Юрій захищає Україну на Донецькому напрямку в 41-ій окремій механізованій бригаді. Тепловізор допомагатиме виконувати бойові завдання на фронті. Це надважливе обладнання, щоб виявляти ворога на великих відстанях та в умовах нічного бачення.

Голова Стрижавської громади Михайло Демченко вкотре подякував батькам, учням та педагогічному колективу Сосонського ліцею, які незмінно допомагають захисникам організовуючи благодійні ярмарки.

Надійний тил завжди готовий підтримати добрим словом та надати допомогу українським захисникам. І так буде до Перемоги.

Спільні зусилля – важливі та цінні!