Візит заступниці Міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової в нашу громаду

Дата: 01.05.2024 12:50

Фото без описуРобочий візит заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової до нашого закладу дошкільної освіти «Десняночка».
Про якісну та безперервну дошкільну освіту в умовах воєнного стану гостя спілкувалася з педагогами садочка разом із головою Стрижавської громади Михайлом Демченко та директором Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА Володимиром Буняком оглянули групові кімнати, актову залу й харчоблок. Важливу увагу зосередили на інклюзивному навчанні, адже послуги закладу доступні для всіх дітей.

«Приємно, що сільські садочки України не поступаються міським і розширюють можливості для виховання малечі», – зазначила заступниця міністра.

КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» села Сосонка Стрижавської селищної ради» працює з 30 листопада 2018 року. Тут просторо, є яскраві ігрові зони, якісні меблі та обладнання, сучасні вбиральні та затишні спальні. Внутрішній двір має зручні майданчики. Заклад розрахований на 72 вихованців . Діє інклюзивне навчання. Задля безпеки перебування у закладі дошкільної освіти дітей та працівників у підвальному приміщенні Будинку культури с. Сосонки було облаштоване укриття.