Великоднє привітання голови Стрижавської громади Михайла Демченка

Дата: 05.05.2024 08:44

Фото без описуВідзначаємо Воскресіння Господнє втретє в умовах воєнного стану. Але не забуваємо про головний символ цього свята – перемогу добра і правди над злом.
Наші великодні традиції та звичаї – це цінності, що об’єднують. Усіх, хто бореться на фронті, і всіх, хто підтримує їх у тилу. Це опора, що надає сил, рішучості і наповнює світлом. А світло неодмінно переможе темряву. Бо ж ми продовжуємо боротися. І продовжуємо у молитвах просити прихильності небесних сил до нашої землі та захисників.

Теплих вам зустрічей із рідними, світлої надії. Підтримуйте один одного і тих, хто поруч. Відновлюйте великодні традиції, діліться ними. І нехай вічною буде пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.

Христос воскрес! Воістину воскрес!